Festyn Rodzinny

31 maja, 2023

30 maja w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny Polsko-Ukraiński pod patronatem Prezydenta miasta.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich przybyłych gości.

Festyn rozpoczął się od występu dzieci z grupy III i IV, które wyrecytowały wierszyk, zaśpiewały i zatańczyły piosenkę o naszym pięknym Skarżysku.

Następnie dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały swoje talenty.

Wierszem, piosenką, tańcem i pięknymi laurkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców.

Na gości festynu czekała piękna pogoda i mnóstwo atrakcji. Było spotkanie z piłkarzami z drużyny „Protor Dziki Skarżysko” ,

zabawy z maskotką Tadzikiem, pokaz pojazdów policyjnych, malowanie twarzy, dmuchaniec, słodka kawiarenka,

grill, napoje serwowane przez sympatycznych państwa z wodociągów.

Na festynie nie zabrakło również stoiska z przysmakami ukraińskimi i zabawy przy muzyce polsko – ukraińskiej.

To było bardzo udane popołudnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w organizacji festynu.