Festyn Rodzinny - 29.05.2018 r.

05 czerwca, 2018

,,Mamo, Tato baw się ze mną” – pod tym hasłem 29 maja odbył się Festyn Rodzinny w naszym przedszkolu.

Impreza była świetną okazją do uczczenia Dnia Dziecka oraz Dnia Matki i Ojca.

Takie spotkanie służy integracji środowiska rodzinnego z przedszkolem.

Jak co roku w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze bawili się razem: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola.

Tegoroczny festyn uświetniły występy dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Na początku była niespodzianka dla dzieci. W tym roku rodzice z przedszkolnego kółka teatralnego przygotowali bajkę ,,Smerfy”.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców w grę aktorską, piękne dekoracje i atrakcyjne, bajkowe stroje,

spektakl był wspaniały, pełen humoru i tańca.

Przedszkolaki z każdej grupy zaprezentowały piosenki w języku angielskim.

Po wzruszających chwilach życzeń, laurek i buziaków nadszedł czas na wspólną zabawę.

Do ruchu na świeżym powietrzu zaprosił dzieci i rodziców instruktor zumby.

Oprócz atrakcji scenicznych zapewniono wszystkim różne atrakcje na ustawionych stoiskach.

Każdy mógł skosztować domowych wypieków, napić się kawy, herbaty, czy soku. Można było zachwycić się kiełbaską i kaszanką z grilla.

Oprócz tego można było skosztować wiejskiego chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem.

Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną na świeżym powietrzu.

Szczególne podziękowania pragniemy skierować do rodziców, którzy upiekli ciasta oraz przygotowali przedstawienie dla dzieci.