Zakończenie roku przedszkolnego przez starszaki i pożegnanie przez młodsze grupy

21 czerwca, 2024

Wczorajszy dzień rozpoczęliśmy od pożegnania starszaków przez dzieci z młodszych grup

tańcem, wierszem i piosenką 🙂

„Żegnaj nasze przedszkole kochane Nadeszła chwila rozstania Serce tak dziwnie uderza Mgła jakaś oczy przesłania.”

W dalszej części dnia odbyło się „oskarowe” pożegnanie Starszaków w obecności rodziców.

Nasze sześcioletnie gwiazdy przedstawiły wspaniały pożegnalny występ artystyczny.

Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Każdy absolwent przeszedł po czerwonym dywanie, na końcu którego czekały oskarowe statuetki.

Były też dyplomy i drobne upominki. Wszyscy byli wzruszeni i dumni z naszych Starszaków.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i współpracę przez te wszystkie lata edukacji, za wsparcie i okazaną sympatię.

Naszym Absolwentom życzymy udanych, słonecznych wakacji i powodzenia w szkole!!!