#zostańwdomu - 08.05.2020 r.

08 maja, 2020

Witam dzieci i rodziców. Zapraszam wszystkich do zabawy logopedycznej.

Zróbcie razem gimnastykę buzi i języka

Poćwiczcie teraz oddech

Puszczanie baniek mydlanych

Najbardziej popularnym i uwielbianym ćwiczeniem oddechowym dla dzieci jest puszczanie baniek mydlanych.  Wystarczy kupić zestaw do robienia baniek mydlanych i pokazać dziecku co można z nim robić. Warto zwrócić uwagę na prawidłowy oddech: wdech nosem i wydech ustami – wtedy bańki będą największe, a policzki i usta będą prawidłowo pracowały.

 

Kochani możecie sobie przygotować takie zajączki z rękawiczek, które pomogą wam przy ćwiczeniach oddechowych

Ćwiczenia z głoską „SZ”

Na koniec zapraszam do zabawy z logorytmiką.

 

Życzę miłej zabawy pani Dominika 🙂

340

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co